מהי פסיכודרמה ומהי פסיכותרפיה?

פסיכותרפיה ופסיכודרמה שילוב מנצח בין שתי שיטות אלה תוך נתינת דגש לדרך שבה המטופל מתחבר אם לפסיכותרפיה או לפסיכודרמה מובילות את המטופל להשתחרר מתקיעות ומדריכות לדרך שבה מקבל המטופל את השליטה על חייו ומתחיל לחיות אותם באופן שרצונו .האמתי מוביל

טיפול גמילה מסמים – מה האפשרויות?

איך אני עוזרת בטיפול גמילה מסמים?

אני חגית גילוני, בעלת קליניקה לטיפול גמילה מסמים. פסיכותרפיסטית מוסמכת העובדת בשיטת 12 הצעדים הכל כך מוצלחת, לצד טיפול קוגנטיבי-התנהגותי אשר נותן נגיעות של חזרה למציאות.

מחפש חלופה למרכז גמילה? אני נותנת בקליניקה שלי טיפול גמילה מסמים המאפשר לא לשלם כל כך הרבה כסף על אשפוז סגור במכוני גמילה. גמילה לצד אורך החיים שאתה מכיר, רק ללא השימוש בחומרים, הינה הדרך המיטיבה ביותר לגמילה מסמים – זאת מכיוון, שאתה לומד לחיות לצד הכמיהה הרבה לסמים שקשה להתמודד איתה בתחילת זמן הגמילה.

טיפול גמילה מסמים – מה עושים על מנת להגיע לתוצאות שרצית?

אני יאחוז בהחלמה שלך חזק, לא אוותר, ביחד עם גבולות מוסכמים של שנינו על מנת שהגמילה הביתית תצליח ותצא לדרך חיים חדשה, נקייה! טיפול גמילה מסמים הוא מורכב ויכולות להיות מספר דרישות מצד המטופל על מנת שזה יעבוד. לפי תוכנית 12 הצעדים מדובר על – פתיחות, כנות ונכונות. כך ניתן להגיע לגמילה שתחזיק לתמיד.

זמינה 24 שעות למענה דחוף, לחצו כאן כדי לעבור לווצאפ שלי.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *