מהי פסיכודרמה ומהי פסיכותרפיה?

פסיכותרפיה ופסיכודרמה שילוב מנצח בין שתי שיטות אלה תוך נתינת דגש לדרך שבה המטופל מתחבר אם לפסיכותרפיה או לפסיכודרמה מובילות את המטופל להשתחרר מתקיעות ומדריכות לדרך שבה מקבל המטופל את השליטה על חייו ומתחיל לחיות אותם באופן שרצונו .האמתי מוביל

איזה מרכז גמילה מומלץ? שיטת חגית גילוני

איך ניתן למצוא מרכז גמילה מומלץ?

ישנם מספר רחב של מקומות בהם ניתן לעשות גמילה, מספר רחב של מרכזי גמילה העונים על המענה של גמילה דחופה. רובם גם עולים המון כסף, ועונים על הקרטריון של מרכז גמילה מומלץ.

אני חגית, פסיכותרפיסטית מוסמכת העובדת בשיטת 12 הצעדים ונותנת מענה לכל מי שצריך מרכז גמילה מומלץ, כאשר אני מספקת שירותי גמילה ביתיים והכוונה לגמילה מכל סוגי ההתמכרויות. השיטה שלי כוללת את 12 הצעדים להחלמה מהתמכרות ביחד עם נגיעות CBT וNLP.

גמילה דחופה – האם הדרך היחידה היא במרכז גמילה מומלץ?

צריכים גמילה דחופה? אחד מבני משפחתכם צריך עזרה? הגעתם למקום הנכון. לא ניתן לעשות גמילה לבד, ואני כאן בשביל לכוון, לתמוך ולהיות יד עזר. בעלת נסיון רב עם כל סוגי ההתמכרויות הקיימות וסוגי התחלואה הכפולה. אתם יכולים לשאול ולחפש מרכז גמילה מומלץ, אך אני ממליצה להתייעץ איתי, כי יש סיכוי גדול שהמטופל יוכל להגמל בצורה יותר קלה עם טיפול 12 הצעדים.

ישנם מגוון רחב של התמכרויות. לדוגמא: התמכרות למין, התמכרות לקנאביס, התמכרות לקןקאין, התמכרות לקטמין, התמכרות לכדורים ועוד. מרכז גמילה מומלץ עונה באופן חלקי על המענה, כאשר הוא מספק גמילה פיזית וקבוצות תמיכה מסוגים שונים. ניתן לעשות גמילה ללא מרכז גמילה, גם אחד מומלץ, על ידי טיפולים פרטניים אחד על אחד בקליניקה שלי. אני מנוסה עם כל סוגי המכורים ולאורך השנים גיליתי מה עובד לאחד, ומה עובד לשני.

זמינה 24 שעות למענה דחוף, לחצו כאן כדי לעבור לווצאפ שלי.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *