מהי פסיכודרמה ומהי פסיכותרפיה?

פסיכותרפיה ופסיכודרמה שילוב מנצח בין שתי שיטות אלה תוך נתינת דגש לדרך שבה המטופל מתחבר אם לפסיכותרפיה או לפסיכודרמה מובילות את המטופל להשתחרר מתקיעות ומדריכות לדרך שבה מקבל המטופל את השליטה על חייו ומתחיל לחיות אותם באופן שרצונו .האמתי מוביל

חגית גילוני – פסיכותרפיסטית מומלצת ברמת גן

איך בוחרים פסיכותרפיסטית מומלצת מרמת גן?

אני חגית גילוני, פסיכותרפיסטית בעלת תעודות רבות של סיביטי ואנאלפי, עובדת גם ברמת גן. איך בוחרים פסיכותרפיסטית מומלצת ברמת גן? צריך לבחור מישהו שעושה את העבודה מכל הלב ובאמת מקיימת שיחות אחד על אחד, לא כמו הסטיגמה הידועה על מטפלים שמקשיבים ומ”הנהנים עם הראש”.

פסיכותרפיסטית מומלצת מרמת גן צריכה להכיל, ללמד, לייעץ ולתת את כל המענה למטופל על מנת שיוכל להתקדם בחייו. אני, חגית גילוני , מטפלת בשיטת מיוחדת שמשלבת טיפול קוגניטיבי התנהגותי (סיביטי) בשילוב עם כללים משני חיים של אן אל פי.

חגית גילוני – פגישת ייעוץ ראשונה עם פסיכותרפיסטית מומלצת מרמת גן

אני אדאג לכך שתנסה אותי, תראה במה אני יכולה לעזור לך על מנת להשתחרר מהמשברים בחיים שלך. אלמד אותך להסתכל על המציאות ממשקפיים .מציאותיות! לא בהכרח ורודות, ולא בהכרח שחורות

אז אם את/ה מחפשת פסיכותרפיסטית מומלצת מרמת גן, הגעת למקום הנכון. אשמח להקשיב, להכיל ולעזור בכל בעיה. אני זמינה 24 שעות ביממה רק בשבילך.

זמינה 24 שעות למענה דחוף, לחצו כאן כדי לעבור לווצאפ שלי.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *