מהי פסיכודרמה ומהי פסיכותרפיה?

פסיכותרפיה ופסיכודרמה שילוב מנצח בין שתי שיטות אלה תוך נתינת דגש לדרך שבה המטופל מתחבר אם לפסיכותרפיה או לפסיכודרמה מובילות את המטופל להשתחרר מתקיעות ומדריכות לדרך שבה מקבל המטופל את השליטה על חייו ומתחיל לחיות אותם באופן שרצונו .האמתי מוביל

חגית גילוני – מטפלת מומלצת בתל אביב

איך מוצאים מטפלת מומלצת בתל אביב?

מטפלת מומלצת בתל אביב היא בחירה שתשנה את חייך, לפעמים לרעה, ולפעמים לטובה. אני חגית גילוני, פסיכותריפיסטית מומלצת בעלת תעודות פסיכותרפיה של סיביטי ואנאלפי, אשמח לטפל בך ולהביא אותך לגרסא הטובה ביותר שלך.

ישנם המון מטפלים מומלצים בתל אביב, צריך לדעת לבחור, אני אדאג לתת לך להסתכל על המראה של עצמך, לחבק, וגם לשים גבולות שיטיבו איתך.

אני עובדת בשיטה של שיקום ושיפור החיים צעד אחר צעד בשילוב עם אלמנטים מעולם האנאלפי, הסיביטי ושיטת 12 הצעדים לחיים טובים יותר.

מטפלים מומלצים בתל אביב והבחירה השגויה

לפעמים קורים מצבים בהם מוצאים מטפל מומלץ מתל אביב, אשר החיבור איתו.אינו מטיב, או שפשוט הייעוד שלו מלכתחילה פחות התאים לטיפול בבני אדם. לכן חשוב לבחור בקפידה את המטפל המומלץ מתל אביב ולא להסס להחליך עש שמוצאים את האחד המתאים. אני יכולה להתחייב, שבפגישה הראשונה איתי.ללא עלות, נגיע לעמק השווה ומראה אם יש את החיבור המתאים.

זמינה 24 שעות למענה דחוף, לחצו כאן כדי לעבור לווצאפ שלי.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *