מהי פסיכודרמה ומהי פסיכותרפיה?

פסיכותרפיה ופסיכודרמה שילוב מנצח בין שתי שיטות אלה תוך נתינת דגש לדרך שבה המטופל מתחבר אם לפסיכותרפיה או לפסיכודרמה מובילות את המטופל להשתחרר מתקיעות ומדריכות לדרך שבה מקבל המטופל את השליטה על חייו ומתחיל לחיות אותם באופן שרצונו .האמתי מוביל

חגית גילוני – מעבירה קבוצות פסיכודרמה בתל אביב

איך אני מעבירה קבוצות פסיכודרמה בתל אביב?

אני, חגית גילוני, פסיכודרמתיסטית ופסיכותרפיסטית המעבירה קבוצות פסיכודרמה בתל אביב. פסיכודרמה מורכבת משיתופים של אנשים, ולאחר מכן מגיע השלב בו נכנסים למין משחק פסיכולוגי אשר מעצים את האדם וגורם לו להבין על עצמו המון דברים בתת מודע שהוא לא ידע עליהם קודם.

אני בעלת תעודה בהנחיית קבוצות פסידרמה ויותר מאשמח להעביר קבוצות פסיכודרמה בתל אביב לכל מי שרוצה חוויה אנינת טעם שמביאה פרספקטיבה שונה על העולם.

במה קבוצות פסיכודרמה בתל אביב יכולות לתרום לך?

קבוצות פסיכודרמה בתל אביב הינה שיטה מעולה לחבר בין אנשים, לראות מראה של המציאות והרגשות מול העיניים שלך, ולחוות חוויה קסומה שקשה מאוד להשיג בדרכים אחרות. הגיע הזמן לחשוך את התת מודע ולהביא אותו לבמה, כמו שהוא, בלי פילטרים ובלי הגנות.

ניתן להכנס למגוון רחב של דמויות בפסיכודרמה, לדבר על רגשות ולהציף את החלל של ההגנות באישיות שלנן שאנחנו בתת מודע כל כך מנסים להדחיק.

אז אם אתם צריכים קבוצות פסיכודרמה בתל אביב, אני בעלת נסיון של שנים בפסיכודרמה, ויותר מאשמח להנחות לכם את הקבוצות ולהביא את המלח והפלפל האישיים של הטיפול שלי.

זמינה 24 שעות למענה דחוף, לחצו כאן כדי לעבור לווצאפ שלי.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *