מהי פסיכודרמה ומהי פסיכותרפיה?

פסיכותרפיה ופסיכודרמה שילוב מנצח בין שתי שיטות אלה תוך נתינת דגש לדרך שבה המטופל מתחבר אם לפסיכותרפיה או לפסיכודרמה מובילות את המטופל להשתחרר מתקיעות ומדריכות לדרך שבה מקבל המטופל את השליטה על חייו ומתחיל לחיות אותם באופן שרצונו .האמתי מוביל

שירותי גמילה מסמים בבית, ההמלצות שלי

שירותי גמילה בבית איך זה עובד?

אני חגית גילוני ואני פסיכותרפיסטית המטפלת בהתמכרויות בעלת תעודות. אני מטפלת בשיטת 12 הצעדים בשילוב עם נגיעות סי בי טי. אני מספקת שירותים של גמילה מסמים בבית, למי שיש לו אפשרות כזאת, ואינו רוצה להכנס למרכז גמילה סגור.

שירותי גמילה מסמים בבית – מה נדרשת גמילה ביתית?

גמילה ביתית נדרשת רצון רב מצד המטופל להוציא את התלות מחייו וטיפול פסיכיאטרי ופסיכולוגי אשר יטיבו עם המטופל בשיתוף פעולה שלו. מחלת ההתמכקות אינה מחלה פשוטה והמלחמה איתב היא דדולה מאוד, אך עם הנסיון שלי הצלתי מאות מטופלים מזוועות ההתמכרות, כאשר הן ביצעו בתמיכתי גמילה מסמים בבית.

גמילה ביתית או כל גמילה שיש כיום בשוק הגמילות היא אינה קלה, אך המתנות ממנה שוות כל שנייה של סבל. אני ידאג לכך שתחזיר לעצמך את החיים בחזרה. הגיע הזמן לשינוי, יד ביד, בשמחה גדולה, אוציא אותך לדרך חיים שלא חלמת עליה. גמילה מסמים בבית היא בהחלט אפשרית ועם קצת כוח רצון והמון מוטיבציה ניתן לעשות זאת ביחד, כי רק ביחד זה עובד.

זמינה 24 שעות למענה דחוף, לחצו כאן כדי לעבור לווצאפ שלי.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *